ceteler

warning: Creating default object from empty value in /home/haramiler/domains/haramiler.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Atalay: Türkiye artık mafyalar ülkesi değil (!)

Bakan Atalay, Kütahya Emniyet Müdürlüğü Kent Güvenliği Yönetim Sistemi, Çavdarhisar, Dumlupınar, Pazarlar ve Şaphane ilçe emniyet amirlikleri hizmet binalarının açılış töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye'de son yıllarda nüfus artmasına rağmen suç oranlarının düştüğünü belirtti.

Türkiye'nin güvenli bir ülke olduğunu ifade eden Bakan Atalay, şöyle konuştu:

''Avrupa ülkeleri içinde en güvenli ülke Türkiye'dir. Başkentlerin suç oranlarını incelediğimizde Avrupa ülkeleri içinde Ankara'nın en güvenli başkentler arasında yer aldığını görüyoruz. Bütün bu çalışmalar için emniyet, jandarma ve sahil güvenlik teşkilatına teşekkür ediyorum. Onların arkasındayız. Özellikle son 2 yılda çetelerle ve organize su örgütleriyle mücadelede gösterdikleri başarı için güvenlik birimlerine teşekkür ediyorum.

28 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi

hırsızlık şebekesine yönelik 5 ilde düzenlenen eşzamanlı operasyonda 28 kişi yakalandı.Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, Emniyet çıkışında görüntü almaya çalışan basın mensuplarına saldırdı.

Son yorumlar

İçerik yayınları