dava

warning: Creating default object from empty value in /home/haramiler/domains/haramiler.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sigortacılıkta Geçici ve Son Hükümler

GEÇİCİ MADDE 1 – (1) Karayolu Trafik Garanti Sigortası Hesabının sorumlulukları ile varlıklarının, alacaklarının ve yükümlülüklerinin tamamı bu Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren bir ay içinde Hesaba devrolunur. Karayolu Trafik Garanti Sigortası Hesabıyla ilişkili olarak açılan davalar ve yapılan takipler Hesapla ilişkili olarak devam eder.

GEÇİCİ MADDE 2 – (1) Bu Kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelikler bu Kanunun yayımı tarihinden itibaren bir yıl içinde Müsteşarlığın bağlı olduğu Bakanlıkça çıkartılır.

Aile içinde Hırsızlık(!)

Adana’nın Ceyhan ilçesinde garip bir soygun olayı yaşandı. Mehmet Değirmentepe isimli şahıs sabah saatlerinde evden çıktı. Otobüse binerken cüzdanını çıkartan Değirmentepe cüzdanında parasını bulamadı.

Hemen ilçe emniyetine giden Değirmentepe’nin başvurusu üzerine evde inceleme yaptı. Eşi Nevran Değirmentepe‘nin çelişkili ifadelerinin ardından suçunu itiraf etmesi üzerine şaşıran Mehmet Değirmentepe: “38 yıllık karımdan bunu beklemezdim. Ben onun böyle bir şey yapacağını tahmin etmiyordum. Yazıklar olsun.” şeklinde konuştu.

Oteli satıldı , ruhu duymadı!

Duğles Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi`nin kurucusu 79 yaşındaki İzmirli iş adamı Hikmet Duğles`in kızı Meral Duğles Akıncı`nın tapu müdürlüğünden banka kredisi almak için belge talep etmesi üzerine sahibi olduğu İzmir Basmane`de bulunan Alican Otel`in ağabeyi tarafından oğluna satıldığını öğrendiği bildirildi.

Akıncı`nın satışın, 2006 yılında babasına verdiği vekaletnameye dayanılarak, ağabeyi Mehmet Duğles tarafından oğluna ait Duğles Motorlu Araçlar`a 9 Nisan 2009 tarihinde yapıldığı bilgisini aldığı belirtildi.

Son yorumlar

İçerik yayınları