hırsızlık Çetesi

warning: Creating default object from empty value in /home/haramiler/domains/haramiler.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Afyonkarahisar'da hırsızlık çetesi çökertildi

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde, çaldıkları malları parçalayarak satan hırsızlık çetesine yönelik operasyonda 7 kişi gözaltına alındı.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, liderliğini Ü.T. ve kardeşi A.T. tarafından yapıldığı ileri sürülen çete elemanlarına yönelik operasyon gerçekleştirildi.

Operasyonda, Ü.T, A.T, G.D, Ü.Y.Ö, Ö.E, B.Ç ve M.K'nin evlerinde arama yapıldı.

17 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi

Mersin Emniyet Müdürlüğü hırsızlık bürosu ekiplerinin organize hırsızlık şebekesine yönelik yaptığı operasyonda 17 kişi gözaltına alındı.

Mersin Emniyet Müdürü Süleyman Ekizer, il merkezi ve Erdemli, Tarsus, Silifke ilçelerinde eş zamanlı yapılan planlı operasyon sonucunda aralarında şebeke sorumlusu Ş.M. ve A.G.'nin de bulunduğu 17 kişinin gözaltına alındığını söyledi.

Ekizer, zanlıların yapılan soruşturmasında 40 adet işyeri ve otodan hırsızlık, mazot ve sürat teknesi motoru hırsızlığı ile canlı hayVan hırsızlığı olaylarına karıştıkları tespit edildiğini kaydetti.

Alemci hırsızlık çetesi çökertildi

Adana'da yaklaşık 8 ay içinde 200'den fazla eve girdikleri tespit edilen 23 kişilik hırsızlık çetesi, Adana Polisinin gerçekleştirdiği operasyonla çökertildi. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramada, barda eğlenirken çekilmiş fotoğraflar bulundu. Çete en son 15 gün önce Reşatbey Mahallesi'nde bir apartmanın 8'inci katına çıkarak akaryakıt istasyonu sahibi olduğu öğrenilen Osman K.'nin kasasından 70 bin TL değerindeki ziynet eşyaları ile paraları aldı. soygun sırasında kullandıkları kiralık aracın plakasınını izini süren Polis, çetenin ikinci adamı Fehmi A. ve birçok üyesini gözaltına aldı.

PKK`nın hırsızlık şebekesi çökertildi

Terör örgütü PKK ile bağlantılı hırsızlık şebekesi polis tarafından çökertildi. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, gerçekleştirdiği operasyonda, Bağlar ilçesinde kuyumcu dükkanı ile değişik tarihlerde 2 kez PTT tahsilat bürosunda silahlı soygun yap

PKK bağlantılı hırsızlık çetesi

Aralarında Hasdal Kışlası’nda görevli astsubay ile Karayılan’ın korumalığını yapan teröristin de bulunduğu 50 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi.

İstanbul’DA hırsızlık çetesine yönelik operasyonda aralarında Hasdal Kışlası’nda görevli bir astsubay, PKK’nın sözde lideri Murat Karayılan’ın korumalığını yapmış bir teröristin de bulunduğu 50 kişi gözaltına alındı. Çete lideri İ.A’nın Polise yakalanmamak için astsubay S.D’yi yanında taşıdığı ve kiraladığı evin sözleşmesini S.D.’nin üzerine yaptığı ortaya çıktı.

LİDERLİK İÇİN ÖLDÜRDÜ

28 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi

hırsızlık şebekesine yönelik 5 ilde düzenlenen eşzamanlı operasyonda 28 kişi yakalandı.Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, Emniyet çıkışında görüntü almaya çalışan basın mensuplarına saldırdı.

40 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi

Kocaeli ve çevre illerde eş zamanlı düzenlenen operasyonda hırsızlık çetesinin 40 elemanı yakalandı.

Alınan bilgiye göre, son günlerde Kocaeli ve çevre illerde meydana gelen hırsızlık olayları üzerine harekete geçen Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü hırsızlık Büro ekipleri, Kozluk Mahallesi ve çevre illerde eşzamanlı operasyon düzenledi. Gözaltına alınan 40 kişinin, sorgularının tamamlanmasının ardından yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Kaynak: Zaman

Tarih: 14:45:27 11.10.2008

PKK'lı hırsızlar, çaldıkları mallarla hipermarket zinciri kurmuş

Eskişehir polisinin 5 ilde düzenlediği 'Tarantula' isimli operasyon, ilginç bir hırsızlık çetesini ortaya çıkardı.

Terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklık suçundan sabıkalı kişilerin kurduğu 39 kişilik suç örgütünün, 2 hipermarket kurarak, çaldıkları malları burada sattığı belirlendi.

Son yorumlar

İçerik yayınları