Operasyon

warning: Creating default object from empty value in /home/haramiler/domains/haramiler.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kontörlerinize Dikkat!

(IHA) Düzce Emniyeti, yaptığı açıklamayla vatandaşları kontör dolandırıcılığı konusunda uyardı.

Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, dolandırıcıların genel olarak vatandaşların iyi niyetini suiistimal ettikleri vurgulanarak halkın da bu konuda gerekli bilgi donanımına sahip olmadığı belirtildi. Vatandaşların telefonla aranarak veya mesaj yoluyla dolandırıldığı ifade edilerek telefon veya mesajla kontör isteyen şahıslara karşı en kısa sürede polise müracaat edilmesi istendi.

Afyonkarahisar'da hırsızlık çetesi çökertildi

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde, çaldıkları malları parçalayarak satan hırsızlık çetesine yönelik operasyonda 7 kişi gözaltına alındı.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, liderliğini Ü.T. ve kardeşi A.T. tarafından yapıldığı ileri sürülen çete elemanlarına yönelik operasyon gerçekleştirildi.

Operasyonda, Ü.T, A.T, G.D, Ü.Y.Ö, Ö.E, B.Ç ve M.K'nin evlerinde arama yapıldı.

17 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi

Mersin Emniyet Müdürlüğü hırsızlık bürosu ekiplerinin organize hırsızlık şebekesine yönelik yaptığı operasyonda 17 kişi gözaltına alındı.

Mersin Emniyet Müdürü Süleyman Ekizer, il merkezi ve Erdemli, Tarsus, Silifke ilçelerinde eş zamanlı yapılan planlı operasyon sonucunda aralarında şebeke sorumlusu Ş.M. ve A.G.'nin de bulunduğu 17 kişinin gözaltına alındığını söyledi.

Ekizer, zanlıların yapılan soruşturmasında 40 adet işyeri ve otodan hırsızlık, mazot ve sürat teknesi motoru hırsızlığı ile canlı hayVan hırsızlığı olaylarına karıştıkları tespit edildiğini kaydetti.

40 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi

Kocaeli ve çevre illerde eş zamanlı düzenlenen operasyonda hırsızlık çetesinin 40 elemanı yakalandı.

Alınan bilgiye göre, son günlerde Kocaeli ve çevre illerde meydana gelen hırsızlık olayları üzerine harekete geçen Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü hırsızlık Büro ekipleri, Kozluk Mahallesi ve çevre illerde eşzamanlı operasyon düzenledi. Gözaltına alınan 40 kişinin, sorgularının tamamlanmasının ardından yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Kaynak: Zaman

Tarih: 14:45:27 11.10.2008

PKK'lı hırsızlar, çaldıkları mallarla hipermarket zinciri kurmuş

Eskişehir polisinin 5 ilde düzenlediği 'Tarantula' isimli operasyon, ilginç bir hırsızlık çetesini ortaya çıkardı.

Terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklık suçundan sabıkalı kişilerin kurduğu 39 kişilik suç örgütünün, 2 hipermarket kurarak, çaldıkları malları burada sattığı belirlendi.

Son yorumlar

İçerik yayınları