pkk

warning: Creating default object from empty value in /home/haramiler/domains/haramiler.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PKK`nın hırsızlık şebekesi çökertildi

Terör örgütü PKK ile bağlantılı hırsızlık şebekesi polis tarafından çökertildi. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, gerçekleştirdiği operasyonda, Bağlar ilçesinde kuyumcu dükkanı ile değişik tarihlerde 2 kez PTT tahsilat bürosunda silahlı soygun yap

PKK bağlantılı hırsızlık çetesi

Aralarında Hasdal Kışlası’nda görevli astsubay ile Karayılan’ın korumalığını yapan teröristin de bulunduğu 50 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi.

İstanbul’DA hırsızlık çetesine yönelik operasyonda aralarında Hasdal Kışlası’nda görevli bir astsubay, PKK’nın sözde lideri Murat Karayılan’ın korumalığını yapmış bir teröristin de bulunduğu 50 kişi gözaltına alındı. Çete lideri İ.A’nın Polise yakalanmamak için astsubay S.D’yi yanında taşıdığı ve kiraladığı evin sözleşmesini S.D.’nin üzerine yaptığı ortaya çıktı.

LİDERLİK İÇİN ÖLDÜRDÜ

Böyle hırsızlık görülmedi!

İstanbul`da terör örgütü PKK`ya yardım, gasp, hırsızlık gibi 25 ayrı suçtan emniyette kaydı bulunan Ferhat Dolu, bir bankadan hırsızlık yapmaya çalışırken yakalandı.

Güvenlik kameralarındaki görüntüler, bankadaki hırsızlık anını ve

yaşanan kargaşayı ortaya koydu. Güvenlik kameralarının kaydettiği

görüntülere göre bankadaki hareketlilik iki şüphelinin kambiyo

işlemlerinin yapıldığı bölüme yaklaşmasıyla başladı. Banka çalışanının

bölümü terketmesini bekleyen hırsızlar, bir süre banka içerisinde

dolaştı. Hırsızlardan biri görevlinin masasını terketmesi üzerine para

Hizbullah hırsız PKK ise sapık

Emniyet Genel Müdürlüğü, terör örgütlerinin profilini çıkardı. Örgütler hakkında detaylı bilgilerin sunulduğu raporda, dikkati en çok PKK çekiyor. Açlıktan ne bulursa yiyen örgütünün militanları arasında da sapık ilişkiler yaşanıyor. Örgüte katılan kadınlar ise PKK'nın zevk araçları haline gelmiş!

PKK`nın "elmas hırsızı" kim?

Terör örgütü PKK`nın mali kaynakları konusunda spekülatif yaklaşımlar var. PKK`nın uyuşturucudan gelir elde ettiği yaygın bir kanaat. Batı ülkelerinin destekleri de öyle..Ancak `yakası açılmamış` yeni bir kaynak daha çıktı...

Küresel bir "tekno-suç" örgütü oluşturarak, sahte kredi kartları ve ATM soygunlarıyla milyonlarca dolar çalan Kanadalı Gerald Blanchard, PKK’yı finanse etmekte kullanıldığını itiraf etti.

Cerrah açıkladı: Kapkaç çetesinin arkasında PKK var

İstanbul ve Diyarbakır`ı kapsayan çok yönlü bir operasyonla kapkaç ve uyuşturucu çetelerine ağır darbe vuruldu. Operasyonun ayrıntıları, Zaman`ın önceki gün gündeme getirdiği `PKK bağlantısı`nı da gözler önüne serdi.

Dün basının karşısına geçen İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, `Olayların arkasında terör örgütlerinin olduğu ortaya çıkmıştır.` dedi. Cerrah, çocukların Diyarbakır`dan kaçırıldığını, hatta yakalanan kişilerin tecrübeli bir çocuk için silahlı çatışmaya girdiğini anlattı.

`Kapkaçın ardında PKK var`

Eskişehir Emniyet Müdürü Savaş Yücel, son dönemlerde hırsızlık ve kapkaç olaylarında yaşanan artışı bölücü terör örgütü PKK/Kongra-Gel`in faaliyetlerine bağladı.

Yücel, Doğu ve Güneydoğu`da kaybolan çocukların, terör örgütü mensupları tarafından kaçırılarak İstanbul ve Ankara gibi büyük illerde çeşitli suçları işlemeye zorlandıklarını tespit ettiklerini söyledi.

Son yorumlar

İçerik yayınları