soyguncu

warning: Creating default object from empty value in /home/haramiler/domains/haramiler.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

İnternet Soygununa Banka Tazminat Ödeyecek

Yargıtay, internet bankacılığı suçlarında bankaların canını yakacak bir karara imza attı. Yargıtay 11. Hukuk Dairesi, hesabındaki 20 bin YTL internet korsanı tarafından çekilen kişiye, bankanın, çekilen miktar kadar tazminat ödemesine karar verdi.

YARGITAY 11. Hukuk Dairesi, hesabındaki 20 bin YTL internet korsanı tarafından çekilen kişiye, bankanın, çekilen miktar kadar tazminat ödemesine karar verdi. Bir bankaya ait internet bankacılığı şifresi ele geçirilen ve 2 ayrı hesabındaki 20 bin 146 YTL’si çekilen hesap sahibi, gerekli güvenliği sağlamadığı iddiasıyla zararının tahsili için banka aleyhinde dava açtı.

Soygun yapmak için sıra bekledi.

Avustralya'da bir soyguncu para çalmak için girdiği postanede kuyruğa girerek sıranın kendisine gelmesini bekledi.

Batı basınının "Böyle nazik soyguncu görülmedi" başlıklarıyla verdiği haberlere göre; Sydney kentinde yaşanan olayda soyguncu, sıra kendisine geldiğinde kasadaki tüm parayı aldıktan sonra, cebinde sakladığı bıçağı atarak kaçtı.

Hipnozlu soygun

İtalya’da bir hırsız, süpermarkette çalışan kızı hipnotize ederek kasayı soydu. Süpermarketin güvenlik kamerası soygunu saniye saniye kaydetti

‘Gözlerimin içine bak’

İtalya’nın Ancona kentinde önceki gün ilginç bir soygun yaşandı. Bir süpermarkette çalışan kasiyerin yanına giden soyguncu, genç kıza “Gözlerimin içine bak” dedi. Soyguncunun gözlerine bakan kasiyer hipnotize oldu. Hırsız da kasada bulunan 1200 doları (1500 YTL) alarak süpermarketten çıktı. Bir süre sonra kendine gelen genç kız, kasanın bomboş olduğunu gördü.

‘Hiçbir şey hatırlamıyorum’

Son yorumlar

İçerik yayınları