Aile içinde Hırsızlık(!)

Adana’nın Ceyhan ilçesinde garip bir soygun olayı yaşandı. Mehmet Değirmentepe isimli şahıs sabah saatlerinde evden çıktı. Otobüse binerken cüzdanını çıkartan Değirmentepe cüzdanında parasını bulamadı.

Hemen ilçe emniyetine giden Değirmentepe’nin başvurusu üzerine evde inceleme yaptı. Eşi Nevran Değirmentepe‘nin çelişkili ifadelerinin ardından suçunu itiraf etmesi üzerine şaşıran Mehmet Değirmentepe: “38 yıllık karımdan bunu beklemezdim. Ben onun böyle bir şey yapacağını tahmin etmiyordum. Yazıklar olsun.” şeklinde konuştu.

Nevran Değirmentepe ise: “32 yıllık eşiyim, 6 aydır bana para vermiyordu. Dün akşam da elektrikler bir ara kesilmişti ben de o fırsattan yararlanarak cüzdanındaki parayı aldım.” diyerek polise neden hırsızlık yapmak zorunda kaldığını anlattı.

Mehmet Değirmentepe’nin şikayetini devam ettirmesi üzerine polis olayı adliyeye sevketmeye karar verdi ancak, kişilerin evlilikleri konusunda da çelişkili ifadeler vermesi sebebiyle polis karı-kocanın evlilik cüzdanlarını sordu. Evlilik cüzdanları olmadığı anlaşılan çiftin imam nikahı kıydıkları anlaşıldı. Polisin eğer kadın şikayetçi olursa dava açılabileceğini hatırlatmasıyla birlikte Mehmet Değirmentepe şikayetinden vazgeçti.

Nevran Değirmentepe’nin bu durumun ortaya çıkmasının ardından: “Artık verme de para göreyim! Direk dava açarım.” şeklinde tehditler savurması bunca yıllık imam nikahlı çiftin aralarında ne kadar büyük bir sevgi olduğunu gözler önüne serdi.

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Son yorumlar